Naše nová služba!

Vánoční balíčky na míru


Váháte co k Vánocům pro Vaše nejbližší?  Máme pro Vás řešení! 

Náš velký výběr námi odborně sestavených dárkových balíčků, dle jednotlivých  zdravotních témat naleznete po kliku  na tomto odkazu:

Balíčky pro zdraví

 Tyto jsme sestavili a zabalili dle Vašich potřeb a přání na základě našich dlouholetých zkušeností

Každý balíček je z produktů, které jsme s našimi odbornými lékárnickými zkušenostmi a znalostí jednotlivých indikací sestavili z kvalitních produktů, potravinových doplňků a přípravků zvláštní výživy.  Balíčky jsou atraktivně dárkově zabaleny a můžeme je doplnit o Vaše osobní přání a doručit je dokonce přímo na adresu obdarovaného. Navíc jsme celý balíček cenově zvýhodnili, tak aby kompletní balení vyšlo levněji, než pokud by jste si jednotlivé produkty zakoupili sólo a nechali si je dárkově zabalit.

Výběr je proveden našimi lékárníky a veškeré produkty jsou bezpečné a mají příslušné atesty. Žádný z námi předem sestavených balíčků neobsahuje registrovaná léčiva. Balíčky s obsahem těchto léčiv, je možno si objednat v sekci "balíček na míru" a to po konzultaci s našim lékárníkem, tak abychom odborně stanovili vhodnost použití přípravků pro Vámi uvedenou indikaci, či onemocnění a současně Vás upozornili na správnost dávkování, případné vedlejší či nežádoucí účinky či na interakce s užívanými léčivy. Tyto balíčky, nejsou také zasílány poštou ale můžete si je vyzvednout osobně. Tato nabídka také není také směřována k neracionálnímu či nadměrnému užívání léčiv.

ZDE

si objednejte Váš balíček na míru!