Nabídka práce / stáže

Nabídky prácovních míst:

Hledáme lékárníka  a asistenta pro naši lékárna na Koněvově třídě na Jarově - Praze 3!

Práce v lékárně U bílého lva Jarov

Do Lékárny U bílého lva Praha 3 Jarov přijmeme lékárníka a farmaceutického asistenta na plný nebo částečný úvazek. Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Nejsme řetězec, ctíme hodnoty lékárnické profese. Přijďte se podívat! Sami se přesvědčte! Nástup možný ihned. Solidní a motivační ohodnocení.

Bližší informace PharmDr. Lucie Nedopilová - tel: 777 268 323, email: nedopilova@ubileholva.cz

Stáže

Studentům farmaceutrických fakult a středních odborných zdravotních škol nabízíme možnost stáží/praxi na kterém koliv našem pracovišti. Stáže/praxe můžete vykonávat jako odborné (uznané v programu studia) ale i jako prázdninovou brigádu nebo práci při studiu na částečný úvazek. Vzhledem k vícegenerační rodinné tradici lékáren U bílého lva a dlouholeté praxi majitelky firmy (PharmDr. Nedopilové) s výukou studentů na Farmaceutické fakultě VFU Brno je u nás vždy kladen maximální důraz na profesní růst a budování odborné praxe a znalostí. Všem studentům proto nabízíme i finanční ohodnocení jejich práce, neboť se u nás nejedná o formální absolvování praxe, ale opravdové nasazení v ostrém provozu lékáren, kterého si jako majitelé firmy vážíme.

Náš mladý a dynamický kolektiv také příznivě působí na absolnety ve smyslu tvorby správných kolegyálních vztahů a vazeb, které jsou nezbytné pro úspěšnou činnost po absolutoriu.

Z mnoha našich stážistů jsme si v minulosti vybrali i kolegy, kteří mnozí pracují v našem kolektivu až doposud. Tito pak čerpají výhody rychlejšího platového vzestupu, předchozího zapracování v kolektivu a znalost systémku práce a řízení naší rodinné firmy.

Právě čerstvým absolventům, pak nabízíme rychlé zařazení do atestační průpravy, aktivní činnost pro Českou lékárnickou komoru a další stavovské organizace a mnohé motivační benefity jako jsou např.: náborová bezúročná půjčka na vybavení bytu či pořízení vozidla, služební byt za lékárnou v Říčanech, účast na odborných stážích či mezinárodních výstavách či práci na nových projektech, které realizujeme ve spoluporáci s univerzitami a fakultami v ČR i zahraničí. Podpora postgraduantského studia je pro nás samozřejmostí.

                                                     Přijďte mezi nás! Těšíme se na Vás!