Pleť

AROMA-PERFECTION

Nuxe Aroma Perfection - speciální péče proti nedokonalostem pleti.

Jen těžko bychom nalezli lepší řadu přípravků pro péči o problematickou pleť, než je Aroma Perfection (anti imperfection care) značky Nuxe, 

Čistí pleť, stahuje póry a snižuje nadměrnou produkci mazu. Pleť dokonale hydratuje a vyhlazuje.

Neobsahuje parabeny ani fenoxyetanol.

CRÈME FRAÎCHE DE BEAUTÉ

NUXE CRÉME FRAICHE DE BEAUTÉ

Řada výrobků zaměřená na hydrataci pokožky. Oblíbíte si ji zejména pro schopnost 24h hydratace a zklidnění pleti. Produkty obsahují rostlinná mléka a bílé květy a příjemně voní.

CRÉME PRODIGIEUSE

NUXE CRÉME PRODIGIEUSE

Hydratační řada zaměřená na hydrataci a péči o unavenou pleť. Produkty obsahují např. vzácný květ statice. Součástí řady je jak noční krém, oční krém, krémy dle typu pleti, tak také ochranný denní krém s SPF 30. 

ČIŠTĚNÍ A ODLÍČENÍ

NUXE ČIŠTĚNÍ A ODLÍČENÍ

Produkty této řady doplňují katalog výrobků společnosti Nuxe o produkty k čištění pleti. Nalezneme mezi nimi vody, mléko, ale také gel či odličovací pěnu. Tito pomocníci obsahují okvětní lístky růže a nádherně proto voní.

ZÁZRAČNÉ OLEJE

NUXE ZÁZRAČNÝ OLEJ

Nuxe Huile Prodigieuse, to je zázračný multifunkční suchý olej, nejoblíbenější produkt značky Nuxe. Uživatelky oceňují předně jeho nádhernou vůni a multifunkčnost - rozmazlí jak Vaši pokožku, tak Vaše vlasy. Kromě klasického oleje vyrábí Nuxe také zlatý olej se třpytkami. Vychází také krásné limitované edice.

Zázračný olej Nuxe je nový fenomén péče o pleť, dopřejte si tuto luxusní péči i Vy.

Pro svoji univerzálnost je také skvělým dárkem pro každou ženu.

MERVEILLANCE

Nuxe Merveillance

Merveillance expert je řada přípravků pro boj proti hlubším, viditelným vráskám, pro ženy cca od 40 let. Vyhlazuje, vyživuje a omlazuje pokožku.

Obsahuje přírodní extrakty z Lilie Denivky a Albízie Růžové. Pyšní se okamžitým účinkem. 

NIRVANESQUE

NUXE NIRVANESQUE

Produkty řady Nirvanesque tvoří přípravky pro boj s prvními mimickými vráskami. Obsahují výtažky z pivoňky a semínek modrého lotusu a jsou tak volbou pro první protivráskovou péči o pokožku. 

NUXELLENCE

NUXE NUXELLENCE

Výrobky řady Nuxellence jsou omlazující péčí pro každý typ pleti v jakémkoli věku uživatelky. Dodává kožním buňkám energii nezbytnou pro jejich lepší fungování a rozjasnění pleti. Pečujte o pleť ve dne i v noci s těmito přípravky s obsahem mučenky.


NUXURIANCE ULTRA

NUXE NUXURIANCE ULTRA

Tato nová řada značky Nuxe byla vyvinuta k péči proti stárnutí pleti, je určena pro boj se ztrátou hutnosti a jasu pokožky, tedy pro ženy od cca 50 let věku. Tato Anti-age péče s obsahem výtažků vzácných rostlin je inovací řady Nuxuriance.

RÊVE DE MIEL

NUXE REVE DE MIEL

Řada Reve de Miel je hydratační řadou přípravků pro péči o pleť s obsahem medu. Vaši pokožku výborně hydratuje a zanechá ji příjemně medově voňavou. Vyjma krémů obsahuje řada také přípravky pro hydrataci rtů či čisticí gely a šampon.