Pleť


Sensibio

Citlivá pokožka

Citlivá pleť se projevuje skrze pocity tepla a rozsáhlé nebo lokalizované zčervenání. Snadno se dehydratuje, její vysušení pak způsobuje její křehkost a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Na základě závažnosti a stupně citlivosti Vám Sensibio nabízí péči o pleť a optimální kombinaci účinných látek a odpovídající texturu.

BIODERMA, průkopník, pokud jde o micelární vodu Sensibio H2O, je na špičce v předepisování a v prodejích v lékárnách. Sensibio produkty jsou vhodné pro všechny typy citlivé a reaktivní pleti.

Hydrabio

Dehydratovaná pokožka

Každý den znečištěné ovzduší, stres, chladné počasí, atd. narušují buněčnou aktivitu kůže. Ta neví jak generovat nebo uchovat na povrchu vodu, kterou potřebuje pro svou přirozenou rovnováhu. Kůže se dehydratuje, způsobuje nepříjemné pocity, stává se citlivější a ztrácí svou zářivost.

Přítomný v celé řadě produktů Hydrabio, patent Aquagenium ® stimuluje buněčné kapacity kůže a znovu aktivuje její přirozený hydratační proces *.

* svrchní vrstvy kůže.

Atoderm

Velmi suchá až atopická pokožka

Díky řadě BIODERMA Atoderm máte originální řešení na velmi suchou až citlivou atopickou pokožku. Díky svému dermatologicky patentovanému vzorci Atoderm biologicky obnovuje hydrolipidický film vlhkosti pokožky a lipidů.

Sébium

Mastná pokožka se sklonem k nedokonalostem a akné

V pubertě se pokožka mění, stává se mastnější, lesklejší a ztrácí svou jemnost. Více či méně významné nedokonalosti mohou někdy přetrvávat ž do dospělosti.

BIODERMA nabízí novou generaci přípravků na akné a mastnou pleť Sébium, které díky patentovanému Fluidactiv ® komplexu přímo působí na kvalitu mazu.

White Objective

Pigmentové skvrny

White Objective BIODERMA nabízí komplexní depigmentový program pro citlivou pokožku bojující s pigmentovými skvrnami. White Objective působí na všechny fáze syntézy melaninu.

Cicabio

Hojení pokožky

Pokožka je naší hlavní bariérou před vnějšími vlivy; izoluje a chrání nás. Poškozená pokožka je podrážděná, citlivější a méně odolná vůči vnějším vlivům. Je proto potřebné sledovat různé etapy její rekonstrukce pro dosáhnutí vysoké kvality uzdravené pokožky. Cicabio zaručuje výbornou epidermální opravu pokožky.

Matriciane

Péče proti stárnutí pokožky

BIODERMA formulovala patent Matricium ®, nacházejí se ve všech produktech Matriciane. Ten znovu obnovuje biomimetické mikro prostředí, které poskytuje živiny nezbytné pro buněčnou obnovu a tkáňovou regeneraci.