Sebamed SunCare

Opalovací přípravky Sebamed SunCare jsou určené pro všechny typy pokožky, doporučované i pro alergiky, při problematické pokožce nebo při atopickém ekzému, jsou dokonce i vhodné pro extrémně jemnou dětskou pokožku. 

Vysoce efektivní kombinované sluneční filtry UVB i UVA (98% ochrana před UVA zářením) v kombinaci s mikropigmenty účinně chrání kůži před spálením a podrážděním. Zároveň obsahují vitamin E pro ochranu a regeneraci buněk i proti jejich předčasnému stárnutí a přírodní hydratační komplex pro 24hodinovou intenzivní hydrataci do hloubky. Hodnota pH 5,5 podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže a poskytuje ochranu proti nepříznivým vlivům okolního prostředí. 

Jsou odolné proti vodě a potu po dobu 6 hodin a také proti písku. Snadno se nanášejí a vstřebávají. Neobsahují alkohol, barviva, parafín, parabeny, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamidy. Při hdnocení kvality a testování rošly náročnými dermato-klinickými testy.

V našich lékárnách U bílého lva letos zakoupíte celou řadu produktů Sebamed za nejlepší ceny na trhu a navíc Vám zdarma změříme fototyp Vaší kůže! 

OPALOVACÍ MLÉKO SPF 50 A SPF 30

Opalovací mléko SPF 50  a SPF 30 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Vitaminy E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk. Je vodě a písku odolný.

OPALOVACÍ SPREJ SPF 30

Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky. Ideální ochrana před spálením, intenzivní hydratace a regenerace. Působí proti pigmentovým skvrnám a známkám předčasného stárnutí. Vodě, potu a písku odolný po dobu 6 hodin. Vhodný pro děti. Vitamin E chrání před volnými radikály a stárnutím kůže, provitamin B5 regeneruje. Ovesný hydratační komplex zajišťuje do 24 hodin intenzivní hydrataci do hloubky, chrání pružnost pleti. Snadno se nanáší bez pocitu mastnoty, nezanechává bílé zbytky. Neobsahuje alkohol, barviva, parafin, parabeny, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamid. 

OPALOVACÍ KRÉM SPF 50

Opalovací krém SPF 50 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Vitaminy E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk. Je vodě a písku odolný. 

DĚTSKÝ OPALOVACÍ KRÉM A MLÉKO SPF 50

Ideální ochrana před spálením. Vysoce efektivní UVA- a UVB-filtry v kombinaci s mikropimenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky. Vitamin E chrání před volnými radikály a provitamin B 5 regeneruje. Hydratační komplex chrání před dehydratací pokožky. Snadno se nanáší bez pocitu mastnoty; nezanechává bílé zbytky. Vodě a písku odolný. Neobsahuje alkohol, barviva, parafin, parabeny, sloučeniny PEG a PABA ester a akrylamid. Jemně parfemovaný.


Použití: O vhodnosti slunění novorozenců a kojenců se poraďte se svým lékařem. Jemně a rovnoměrně vmasírujte do pokožky 20 minut před pobytem na slunci. Obzvláště důkladně namažte citlivá místa i pod oblečením. Pravidelně opakujte pro zajištění maximální ochrany. Novorozence a kojence nevystavujte slunečním paprsků.