Kosmetická řada s obsahem kaviárového extraktu

100 % natural s 0,5 % obsahem kaviárového extraktu


       Exkluzivní luxus, který si může dopřát každá žena!


Kaviár pokožku revitalizuje, regeneruje a zpomaluje proces stárnutí. Dále také hluboce hydratuje a dodává energii a svěžest. Extrakt z kaviáru je jednou z nejvýživnějších látek, kterými můžeme pečovat o svou pleť. Obsahuje vitaminy A a D, které jsou hlavním prostředkem na likvidaci vrásek. Minerály jako jsou sodík, draslík, fosfor, hořčík a kalcium mají zpevňující účinek. Jeho významnou složkou jsou i nenasycené omega-3 mastné kyseliny. Díky extrémně vysokému obsahu aminokyselin, fosfolipidů a stopových prvků dokáže urychlovat enzymatické reakce a pleť je již během několika hodin viditelně hydratovaná, prozářená a zpevněná. Kaviár rovněž obsahuje speciální komplex proteinů, které v kůži vytvářejí bariéru, čímž pomáhají chránit kolagen před degenerativními účinky a zároveň stimulují tvorbu kolagenu nového. Používáním přípravků s výtažkem kaviáru tak nejen výrazně zpomalíte proces stárnutí pleti, ale při dlouhodobějším užívání dojde i k redukci vrásek. Nejčastěji je určena ženám 40+, ale lze ji používat v každém věku.


Sturgeon Friendly Caviar


Kosmetická řada s obsahem kaviárového extraktu

100 % natural s 0,5 % obsahem kaviárového extraktu       Exkluzivní luxus, který si může dopřát každá žena!Kaviárová kosmetika

  • 100% přírodní, komplexně působící
  • omlazuje a rozjasňuje pleť
  • zpevňuje kontury obličeje
  • podporuje elasticitu a pevnost pokožky
  • hluboce hydratuje a regeneruje
  • dodává energii a svěžest
  • použití na obličej, krk a dekolt
  • vyrobeno v České republicePro výroby Sturgeon Friendly Caviar kosmetiky je využíván extakt z jiker jeseterů chovaných na fakultní farmě rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Způsob získání jiker je ale inovativní a odlišuje se od konkurence. Jikry jsou totiž získávány speciální metodou, při které jeseteři zůstávají naživu. A protože při tomto způsobu se nikdy neublíží žádné rybě, byl nazván získaný produkt Sturgeon Friendly. Tento motiv je také zvolen jako ochranná známka těchto produktů. Vlastnoručně zpracovaný extrakt z jiker je pak používán jako unikátní složka speciálně vyvinuté kosmetiky. Od počátku bylo záměrem, aby kosmetika byla maximálně účinná. Proto byla zvolena cesta nejvyšší kvality. Kromě šetrného zacházení s jesetery se tak tato kosmetika vyznačuje rovněž vysokou koncetrací Sturgeon Friendly extraktu na úrovni až 0,5 %.

Sturgeon Friendly Caviar extrakt obsahuje všechny komponenty, které jsou důležité pro nově vzniklý život. Právě tyto látky dokáží regenerovat vaší pokožku, dodají jí pevnost a elasticitu.


SPECIÁLNÍ DENNÍ KRÉM s kaviárovým extraktem

Lehký denní krém k péči o ploeť obličeje, kerku a dekoltu.

Kromě speciálního kaviárového extraktu obsahuje v gelokrémovém základu kvalitní avokádový a olivový olej, panthenol, vitaminE, hydratační látky rostlinného původu a další hodnotné kosmetické suroviny. Má regenerační, hydratační a zjemňující účinky. Dá se použít i jako podklad pro make-up.

Neobsahuje parabeny ani alergeny.

Výrobek nebyl testován na zvířatech.

Přinášíme Vám přírodní kosmetiku s kaviárem bez chemie za velmi příznivou cenu 690SPECIÁLNÍ NOČNÍ KRÉM s kaviárovým extraktem

Lehký noční krém na bázi moderní koncepce emulze typu w/o. Vytváří na pleti obličeje, krku a dekoltu velmi lehkou, ale účinnou pečující ochrannou vrstvu. Dá se proto použít i jako denní krém pro suchou pleť, popřípadě krém do nepříznivého počasí. Kromě speciálního kaviárového extraktu, obsahuje skvalan a tekutý vost rostlinného původu, bambucké máslo, vitamin E, panthenol a rostlinné hydratační látky.Neobsahuje parabeny ani alergeny.

Výrobek nebyl testován na zvířatech.

Přinášíme Vám přírodní kosmetiku s kaviárem bez chemie za velmi příznivou cenu 690