Tělo

NUXE BODY

NUXE BODY

Přípravky k péči o pokožku těla s mandlí a květy oranžovníku od Nuxe, francouzského výrobce luxusní přírodní kosmetiky. Řada Nuxe Body je tvořena od krému a mléka přes deodorant až po relaxační tělovou vodu. Obsahuje přípravky pro každodenní péči, ale i expertní zeštíhlující přípravky. 

PRODIGIEUX

NUXE PRODIGIEUX

Nuxe prodigieux je speciální řada Nuxe, francouzského výrobce luxusní přírodní kosmetiky, obsahující parfém Nuxe a sprchový gel Nuxe s vůní Zázračného suchého oleje Huile Prodigieuse, kterou si ženy po celém světě tolik oblíbily. Nechejte se hýčkat také při sprchování a následně se zahalte do závoje nádherné vůně parfému. 

ZÁZRAČNÉ OLEJE

NUXE ZÁZRAČNÝ OLEJ

Nuxe Huile Prodigieuse, to je zázračný multifunkční suchý olej, nejoblíbenější produkt značky Nuxe. Uživatelky oceňují předně jeho nádhernou vůni a multifunkčnost - rozmazlí jak Vaši pokožku, tak Vaše vlasy. Kromě klasického oleje vyrábí Nuxe také zlatý olej se třpytkami. Vychází také krásné limitované edice.

Zázračný olej Nuxe je nový fenomén péče o pleť, dopřejte si tuto luxusní péči i Vy.

RÊVE DE MIEL

NUXE REVE DE MIEL

Řada Reve de Miel je hydratační řadou přípravků pro péči o pleť s obsahem medu. Vaši pokožku výborně hydratuje a zanechá ji příjemně medově voňavou. Vyjma krémů obsahuje řada také přípravky pro hydrataci rtů či čisticí gely a šampon.